Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Luki28 Piotr Oleksiński dang3ll0 Mirek55 Michał Szerel Okopatrzy96 (7681 niezalogowanych)

()
Początkujacy
EWELINSIEN napisał:
ja jestem sama bo tak wyszlo.poco mam sie z jakims debilem meczyc.ja w sumie nie mam meza ale za to mam bardzo duzo przyjaciol(holendrow),ktorzy podziwiaja mnie ze z wszystkim potrafie sobie dac rade!!a tak na marginesie to ze mna mozna o wszystkim pogadac!!

no to super ! pogadajmy wiec
kazdy kij ma dwa konce
rozumie ze nie masz debila i jestes sama (twoj wybor szacunek )
ale jesli hipotetycznie kiedys bys zmienila zdanie to na co by ci byl ten facet potrzebny? tylko badz laskawa odpowiedziec na moje pytanie na co? lub po co ?
a ja cie zapewniam ze znajde powody zeby sie na to oburzyc !!!!
tak samo jak kobiety sie na nas oburzaja
kiedy mowimy ze sa nam potrzebne do:
lozka , kuchni ,sprzatania itp
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Panie Kolakowski,do tego samego jestescie wy nam potrzebni...do lozka,do przykrecenia srubki,do przeniesienia szafy ,ewentualnie za szofera,mile widziana umiejetnosc gotowania,prania i sprzatania....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Panie Kolakowski,do tego samego jestescie wy nam potrzebni...do lozka,do przykrecenia srubki,do przeniesienia szafy ,ewentualnie za szofera,mile widziana umiejetnosc gotowania,prania i sprzatania....

no pewnie pani izo
i na co tu sie oburzac!
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A kto sie oburza??
I zapomnialam dodac ze prasowanie i dobra niania to tez zalety pozadane u mezczyzny
Z pozdrowionkami
Dobranoc wszystkim
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no sa takie dwie panie
malwina i ewelina
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Co Wy tam kuzwa wiecie o zabijaniu
Zgłoś wpis
66 Postów

()
Gaduła
Blondyn a co chcesz zabijać ?????? nudę ????? no a do tematu poniekond bo słysze ze jak kobieta idzie do łózka to ze zaraz się puszcza i jest k........ a jak facet z inna jest to co niby wszystko jest ok ?????? eeeee no więc jak to pozdro
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
EWELINSIEN napisał:
ja jestem sama bo tak wyszlo.poco mam sie z jakims debilem meczyc.ja w sumie nie mam meza ale za to mam bardzo duzo przyjaciol(holendrow),ktorzy podziwiaja mnie ze z wszystkim potrafie sobie dac rade!!a tak na marginesie to ze mna mozna o wszystkim pogadac!!

w innym poście napisałaś cytuje ,, kazdy jest czlowiekiem.turek marokaniec czy my polacy,niezle porownujesz ludzi ,,
to dlaczego podkreśliłaś tak bardzo holendrów ludzie tacy jak inni.Tylko może troszkę mniej krzykliwi. Zona jest zemną 15 lat i nie uważa zebym był ,,debilem,, Zemną też mozna o wszystkim pogadac. I też daje sobie rade ze wszystki. Nawet ze zmywaniem
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To mit, że mężczyźni myślą tylko o jednym, czyli seksie. W rzeczywistości chcą miłości, ale na nią potrafią się otworzyć tylko poprzez seks...

a ty kolek to jestes jak Q czyli zero z ogonkiem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
piotrhnl napisał:
może i zapachniało konfesjonałem .... lecz uważam że szacunek należy się każdemu czy to mężczyzna czy kobieta ....większość facetów traktuje kobiety jak rzecz , przedmiot który nadaje się tylko do łóżka .... ja tak nie uważam i nie zmienie swoich poglądów...... większość chyba chce się popisać przed innymi udając nie wiadomo kogo..... Dla mnie liczy się być sobą.....i nie zmnieniać się dla innych ...Pozdrawiam

jednak zachował sie ktos z ery dinozaurów moje uznanie ...

P.s. Blondyn,a co Ty wiesz o zabijaniu?
Zgłoś wpis


Bliżej nas